KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Grafiskt blad 17474133

nr 1747 4133

Grafiskt blad

Barbro Gustafson signerad, daterad -59, kvinna med barn abstrakt, oramat löst blad, 20x14 cm

Kondition: Vikskada

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 december 2025
kl 19:38:33

8/12 15:48:06 1      Vinnande bud